Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop Mevzusu

Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop Mevzusu

Tarih: 12.07.2012

Transfer sezonunu en fazla meşgul eden iki isim Hamit Altıntıp ve Burak Yılmaz ile ilgili bir kaç satır ben de yazmak istedim. Yıllardır tranfer sezonlarında üç büyük takım için de adı geçen Hamit Altıntop ve özellikle 2010-2011 sezonu ile türkiye’nin en önemli forveti olarak gösterilen Burak Yılmaz Galatasaray’da !

Burak Yılmaz

Burak ile başlayalım. Transferin diğer gözdesi burak ise az önce yapılan açıklamaya göre 5 milyon euro karşılığında galatasaray’da. 2006 senesinde göz koymuştum açıkcası burak’a 🙂 Bizim takımda olmalı diyordum. Derken beşiktaşın futboldan anlamayan !! teknik direktörlerinden jean tigana kendisini fark etti ve antalyaspor dan beşiktaşa transfer oldu. Akabinde beşiktaşın yaşadığı sıkıntılar, ve manisaspor serüveni. Ve aragones önderliğinde fiyasko ile sonuçlanan fenerbahçe macerası. Derken eskişehirspor ve trabzon… Geçen sezon galatasaray’ın beyni olarak nitelendirilen selçuk ile birlikte yaşadığı harika bir sezon ve ligi istediği yerde bitiremeyen bir trabzonspor’a rağmen gol kralı olan burak yılmaz. Selçuk’un kariyeri boyunca en iyi anlaştığım forvet dediği burak yılmaz artık takım arkadaşı.

Hamit Altıntop

Yıllardır gerek taraftarın gerekse her hocanın kadrosunda muhakkak görmek istediği hamit altıntop. Araya fenerbahçenin girmesiyle akıllara acaba elden gidiyor mu sorusu gelse de, öğrendiğimiz kadarıyla fatih terim’in 3 dakikalık yaptığı telefon görüşmesi sayesinde hamit altıntop galatasaray’ın oldu.

Wikipedik bilgiye ulaşmak isteyenler için Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop bilgileri.

Harika bir sezon, harika maçlar bizi bekliyor….