İletişim ve Bilgilendirme

Bugüne kadar sorulmuş ve sorulması muhtemel sorularınızı ve cevaplarını aşağıda listeledim. En çok sorulan soru süre ve fiyat ile ilgiliydi. Çalışmaların süreleri işlere göre farklılık gösterse de bölüm bölüm süreleri ortalama olarak yazmaya çalıştım. Ücret ile ilgili de kurulum, tasarım ve hata düzenleme için farklı tarifelerim mevcut. Bunları iletişim formunu ilgili konu ile alakalı kullanarak öğrenebilirsiniz.

WordPress teması aldım, beğendim veya almayı düşünüyorum, bunun kurulumunu yapabilir misin ?

Evet yapabilirim, themeforest da gördüğünüz temanın demo linkindeki tüm özellikleri ile kurabilirim. Bu kurulumu yaparken türkçeleştirme gereken yerleri de düzenlerim. Bu işlemleri de 1 ile 3 gün içerisinde tamamlarım.  İşlemlere başlayabilmemiz için aşağıdaki formdan tema kurulumu konusu ile kurulmasını istediğiniz temanın linkini, eğer satın aldıysanız tema dosyalarını göndermeniz gerekiyor.

Özel bir tasarım istiyorum bunun süresi, maliyeti ne kadar olur ?

Bu tamamen sitenizin özelliğine bağlı olarak değişir. Örneğin bir inşaat firması için yapılacak çalışma daha kurumsal bir görünümde ve sadelikte olacağı için çok zaman almazken, bir haber portalı veya fotoğrafçının çalışmalarını yayınlayacağı çalışma daha fazla zaman alacaktır. Bunu belirleyebilmemiz için aşağıdaki formdan özel tema tasarımı konusunu seçerek, isteklerinizi belirtip bir sonraki aşamaya geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Elimde PSD formatında tasarımım var, bunu wordpress teması haline getirebilir  misin ?

Evet, tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda sorunsuz şekilde çalışacak bir yapıda önce xhtml+css yapısına, daha sonra da bu çalışmanızı wordpress teması haline getirebilirim. Bu işlemlerde çalışmaya göre değişiklik gösterebilir fakat ortalama 7 gün içerisinde çalışmanızı tamamlarım. Bunun için aşağıdaki iletişim formundan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hali hazırda bir sitemiz var, bunu tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde yeniden yapabilir misin ?

Evet, bu bir nevi özel tasarıma giriyor, tek farkı tasarımın sıfırdan değil, var olan yapı (logo,yerleşim,renkler vs.) ile yeniden yapılması. Özel tasarımda olduğu gibi bu çalışmalarda da süre tamamen var olan siteye bağlı değişecektir. Aşağıdaki formdan var olan sitenin adresini, istediğiniz değişiklikleri belirtirseniz bir sonraki aşamaya geçebiliriz.

WordPress ile yapılmış bir sitem var, beğenmediğim veya değiştirmek istediğim yerler var, bu konuda yardımcı olabilir misin ?

Evet, sitenizin adresini, yapılmasını istediklerinizi aşağıdaki iletişim formundan iletirseniz 1 ile 3 gün içerisinde çalışmanızı tamamlayabilirim.

Herşey tamam, ücretler ne kadar ?

Ücretler sayfa girişinde de yazdığım gibi yaptıracağınız çalışmaya göre farklılık gösterir. Temel olarak özel tasarım, tema kurulumu ve hata düzenlemesi olarak fiyatlandırmam mevcut. İletişime geçtiğinizde ücretleri öğrenebilirsiniz.

Ücretini iş tesliminde yapalım olur mu ?

Hayır olmaz, prensip gereği anlaşacağımız ücretin yarısını peşin alıp çalışmaya başlarım. İşi tamamladığımda kalan kısmını talep eder çalışmanızı tamamlamış oluruz.