WordPress Hazır Tema Kurulumu

WordPress Hazır Tema Kurulumu

WordPress Hazır Tema Kurulumu

WordPress sitenizi beğendiniz, temanızı da satın aldınız fakat o size siz de ona bakıyorsunuz 🙂

Bu noktada ben devreye giriyorum ve temanızı aynen demo linkinde olduğu gibi hazır hale getiriyorum.

WordPress Hazır Tema Kurulumu

Tema kurulumu sanılanın aksine çok fazla dikkat edilmesi gereken dinamiği olan bir işlemdir.

Kurulum aşamasında yapacağınız bir hata veya atlayacağınız bir nokta sitenizin ileride çalışmaz hale gelmesine sebep olabilir.

WordPress Hazır Tema Kurulumu Neleri İçeriyor ?

  • Temanızı satın aldığınız noktadaki gibi örneğin themeforest.net’in demo sayfasında gördüğünüz şekilde kurulumu.
  • Güvenlik ile ilgili işlemlerin yapılması.
  • Performans ile ilgili işlemlerin yapılması.
  • Seo alt yapısı ile ilgili işlemlerin yapılması.
  • Talebiniz doğrultusunda Google Webmaster Tools, Google Analytics entegrasyonun yapılması.
  • Seçeceğiniz bir dile göre temanın çeviri işlemlerinin yapılması. Bu işlemler temanızın güncellenemesi sonrasında kaybolmayacak şekilde özel olarak yapılmaktadır. Dil tercihinizin İngilizce olması durumunda bu işlem yapılmayacaktır.
  • Temanıza özel olarak ana sayfa yapılandırılması, ürün, hizmet vb. detay sayfalarının yapılandırılması ve diğer ayar noktaları ile ilgili rehber niteliğinde video ekran kayıtları yapılacak ve tarafınıza gönderilecektir. Böylece uzun vadede kimseye ihtiyacınız olmadan kendi değişikliklerinizi bu rehberlerden izleyerek yapabileceksiniz.

WordPress Hazır Tema Kurulumu Neleri İçermiyor !

Bugüne kadar edindiğim tecrübelerden yola çıkarak şu noktayı belirtmek isterim; WordPress Tema Kurulumu ile Sıfırdan WordPress Özel Tema Yapımı birbirinden çok farklı işlemlerdir. Kısaca örneklemek gerekirse; sizinle hazır tema kurulumu için çalıştığımızda temanızın kurulumu ve yukarıdaki yapılacak işlemler için anlaşmış olmaktayız. Örnek aldığınız, benzemesini istediğiniz, şuradaki gibi olsun dediğiniz işlemler özelleştirme işlemleridir ve isteğinize göre ilave ücret ve süre karşılığında yapılmaktadır.

Aşağıdaki formda kurulum işlemlerinin gerçekleşmesi için sitenizin WordPress Panel, Cpanel ve Ftp şifreleri istenmektedir. İşlemlere başlanabilmesi için bu bilgileri eksiksiz vermeniz gerekmektedir.

Aşağıda bu işlemler ile ilgili en fazla sorulan sorular yer almaktadır. Bunları incelemenizi öneriyorum.

Sık Sorulan Sorular

Normal şartlarda kurulum işlemi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır, isteyeceğiniz özelleştirmelere göre bu süre uzayabilmektedir.

Siparişinizi oluştururken belirttiğiniz noktalara göre kurulum işleminize belirttiğiniz işlemler ek ücret karşılığında yapılabilmektedir. Bunun için ilave ücret ve süre bilgisi tarafınıza verilecektir.

Belirtilen ücret ve süre 1 adet temanın 1 adet dil tercihiniz ile birlikte kurulumu içindir. İlave dil seçenekleri ekstra ücretlendirilmektedir.

Themeforest.net başta olmak üzere bilinen tema satış sitelerinden alınmış temaların kurulumlarını yapıyorum, illegal yollardan edinilmiş (warez, crackli, korsan vb.) temaların kurulumlarını yapmıyorum ve kesinlikle kullanmanızı önermiyorum.

Temanızın yukarıdaki anlatıldığı şekilde elde edilmiş olması durumunda komisyon ücreti düşülerek ücretiniz iade edilecektir.

Hakkımızda yazınız, 10 sayfaya kadar olan hizmet vb. bilginizin girişini yapıyorum. Rehber niteliğinde videolar hazırladığım için kendi girişlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Yukarıda yazan sayıdan fazla içeriğiniz var ve girişini benim yapmamı istiyorsanız ilave zaman ve ücret karşılığında işleminizi yapıyorum.

Yapacağımız tüm işlemler mesafeli satış sözleşmesi oluşturulmakta ve adınıza fatura kesilmektedir.

İletişim    Lütfen hizmet almak istediğiniz konuyu seçiniz