WordPress Tema Tasarımı ve Kodlaması

WordPress Tema Tasarımı ve Kodlaması

WordPress Tema Tasarımı ve Kodlaması

Girişimleriniz ve projeleriniz için bazen hazır tema çözümleri yeterli gelmeyebiliyor. Bu durumda projenizin işleyişine özel, tamamen istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış bir tasarıma ve kodlamaya ihtiyacınız oluyor.

WordPress Tema Tasarımı ve Kodlaması

İhtiyacınız olan bu tasarımı ve projenizin detaylarını sizden öğreniyorum. Akabinde bu detayların yansıtıldığı bir tasarım hazırlıyorum. Bu tasarım projenizin ana sayfa ve detay sayfalarından oluşuyor. Sonrasında onayınıza gönderiyorum, var ise revizeleri aldıktan sonra kodlama aşamasına geçiyoruz.

Örnek bir domainde veya kendi domaininizde çalışmayı tamamlıyoruz. Tıpkı WordPress Tema Kurulumunda olduğu gibi rehber videolar hazırlayıp neyi nereden yapacağınızı anlatıyorum ve projenizi teslim ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Bu tamamen projenize bağlı olarak değişmektedir, bu nedenle süre ve ücret bilgisini sizden projenin detaylarını öğrenip verebilirim.

Yapacağımız tüm işlemler mesafeli satış sözleşmesi oluşturulmakta ve adınıza fatura kesilmektedir.

Revize bölümünde belirttiğim gibi yapılan tasarımdan memnun olmadığınız noktaları belirtmeniz dahilinde bunları düzeltip tekrar size gönderiyorum.

Projenizi teslim ettikten sonra karşılıklı yükümlülüklerimizi yerine getirmiş oluyoruz, sonrasında talep edeceğiniz kısa ve uzun vadeli destekler için ilave süre ve ücret talebim oluyor.

Dilerseniz yıllık bakım veya destek anlaşması da yapabiliriz.

İletişim    Lütfen hizmet almak istediğiniz konuyu seçiniz