image_alt_text

WordPress Temaları Özel WordPress Temaları

Özel WordPress Teması Nedir ?

Özel WordPress teması, herhangi bir hazır tasarım kullanılmadan size özel olarak hazırlanmış çalışmadır.

Nasıl ilerliyoruz ?

Öncelikle sitenizin hangi tasarım yapısında olmasını istediğinizi belirlememiz gerekiyor. Bunun için beğendiğiniz, hoşunuza giden siteleri öğreniyor, mevcut logonuzdaki veya aklınızdan geçen renklere göre bir tasarım yapısı hazırlayıp size gönderiyorum.

Beğenmezsem ne olur ?

Yapmış olduğum tasarım yapısını beğenmezseniz beğenmediğiniz yerleri öğreniyor ve istekleriniz doğrultusunda revize edip size geri gönderiyorum. Nihai son değişiklikler de yapıldıktan sonra bir sonraki aşama olan tema haline getirme aşamasına geçiyoruz.

Hazırlamış olduğum WordPress temasını tasarım standartlarına uygun şekilde WordPress paneline engtegre olacak tema haline getiriyorum.

Yönetim Panelim Olacak mı ?

Evet ! WordPress’in kendi bilgi giriş alanlarının haricinde temanıza özel olarak ilave oluşturulmuş bir tema ayarları sayfanız olacak. Bu sayfadan tasarımınıza bağlı olarak sizin tarafınızdan düzenlenebilecek adres, telefon, email, sosyal medya linkleri gibi bilgileri kolaylıkla düzenleyebileceksiniz.

Ya Mobil Cihaz Uyumu ?

Elbette günümüz şartlarının olmasa olması mobil cihazlar için hazırlamış olduğum tasarımı uyumluluk kriterlerine göre düzenleyip bu cihazlardan sorunsuz ulaşılabilir hale getiriyorum.

Hazırlamış Olduğum WordPress Temaları

Sıralama projelerin bitiriliş tarihine göre yeniden eskiye doğru sıralanmıştır.