WordPress

WordPress

WordPress

Dünya çapında en popüler içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress ile proje yapmak için iki farklı yol mevcut. Birinci yol Hazır WordPress Teması Kullanmak diğeri ise Özel WordPress Tema Tasarımı yaptırmaktır. Bu noktada her iki yolun da kendine ait avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Öncelikle size WP ile ilgili bilgi vermek istiyorum;

Neden WordPress ?

WordPress kullanmanın avantajları nelerdir? Neden WP tercih etmeliyiz? İşte Dünyaca ünlü açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi olan WordPress‘in özellikleri;

 • Kullanım Kolaylığı

  Sitelerin güncellenmesi, yeni sayfaların ve yazıların eklenmesi, var olanların güncellenmesi, yorumların kontrolü gibi işlemler kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden kolaylıkla yapılabilir.

 • Avantajları

  Kullanıcı dostu, esnek, SEO uyumlu, güvenli ve hızlı olmasıyla öne çıkan site, kurulum sonrası en kolay yönetilebilen platformlardan biridir. Binlerce eklenti desteği ile ihtiyacınıza göre kolaylıkla özelleştirilebilir.

 • Hız Avantajı

  Doğru yapılandırılmış ve optimize edilmiş bir site, temiz kod yapısı sayesinde yüksek hızlarda çalışabilir. Hız, hem kullanıcı deneyimi hem de arama motorları açısından kritik öneme sahiptir.

 • SEO Dostu Web Siteleri

  Sürekli güncellenen yapısı ile Google ve diğer arama motorlarının güncel gereksinimlerini karşılayan bir platformdur. Doğru şekilde yapılandırıldığında bu siteler arama sonuçlarında üst sıralarda yer alır.

 • Güvenlik

  Doğası gereği güvenli bir platformdur. Ancak, eklenen tema ve eklentiler de güvenlik açısından önemlidir ve dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Bu noktada tecrübeli bir WordPress Uzmanı ile çalışmanız projenizin kısa ve orta vadede başarısını ve güvenilirliğini etkiler.

 • Uygun Maliyet

  Özel yazılımlara kıyasla maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Açık kaynak kod yapısı sayesinde, projenin tek bir geliştiriciye bağlı kalmadan ilerlemesi sağlanır. Dünya çapında en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir.

WordPress ile ilgili önemli bilgileri yukarıda sıraladım, şimdi bir WordPress Uzmanı olarak sizlere sunmuş olduğum hizmetlerden bahsetmek istiyorum, aşağıda listelediğim hizmetleri inceleyin, benimle iletişime geçin ve projenizi birlikte hayata geçirelim;

WordPress Tema Kurulumu

WordPress Tema Kurulumu

Sitenizi beğendiniz, temanızı da satın aldınız fakat o size siz de ona bakıyorsunuz 🙂 Bu noktada ben devreye giriyorum ve temanızı aynen demo linkinde olduğu gibi hazır hale getiriyorum.

WP Tema Kurulumu Neleri İçeriyor ?

 • Tema Kurulumu

  Temanızı satın aldığınız noktadaki gibi örneğin themeforest.net’in demo sayfasında gördüğünüz şekilde kurulumu.

 • Güvenlik İşlemlerinin Yapılması

  Kurulum sonrasında sitenizde çeşitli güvenlik işlemleri ile bot saldırıları, istenmeyen yorumlar, istenmeyen kayıtlar gibi işlemleri engelliyorum.

 • Performans ile ilgili işlemlerin yapılması

  Sitenizin hızlı açılması için önemli etkenlerden birisi şüphesiz hosting alt yapınızdır fakat uygulanması gereken performans arttırıcı işlemler olmadan siteniz istenilen performansı vermeyecektir.

 • Seo alt yapısı ile ilgili işlemlerin yapılması

  Arama Motoru Optimizasyonu işlemi olan SEO çalışmasının en önemli noktası teknik SEO işlemleridir. Kurulum sonrasında sitenizin teknik SEO işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

DETAYLAR

WordPress Tema Tasarımı ve Kodlaması

Özel Tasarım WordPress Teması

Girişimleriniz ve projeleriniz için bazen hazır tema çözümleri yeterli gelmeyebiliyor. Bu durumda projenizin işleyişine özel, tamamen istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış bir tasarıma ve kodlamaya ihtiyacınız oluyor. Bu noktada ben devreye giriyorum ve arayüz tasarımcısı arkadaşım ile birlikte hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek için bu iki önemli adımı atıyorum;

 • Tasarım Süreci

  Beğendiğiniz veya örnek aldığınız siteleri öğrenerek, kendi logonuz ve kurumsal renkleriniz ile arayüz tasarımı çalışması yapılması.

 • Kodlama Süreci

  Hazırlanan bu tasarımın onayınıza sunulması sonrasında özel yönetim paneli ile kodlanması.

DETAYLAR

Woocommerce İle E-Ticaret

Wordpress

Dünya çapından en önemli e-ticaret alt yapılarından bir tanesi de Woocommerce’dir. Woocommerce ücretsiz alt yapısı ve sahip olduğu çok sayıda eklenti ile geliştirilebilir durumdadır. Tüm bu avantajlarına rağmen doğru eklenti kullanılmaması, çok sayıda eklenti kullanımı ve optimize edilmemiş kurulumlar nedeniyle çoğu Woocommerce e-ticaret sitesi yavaşlıktan şikayet etmektedir. Hızın günümüzde e-ticaret aksiyonunda hayati önem taşıdığını düşünecek olursak iyi optimize edilmiş bir internet sitesi müşterilerinizin memnun olmasına yol açar.

 • Woocommerce E-Ticaret Tema Kurulumu

  Hazır e-ticaret temalarının talepleriniz doğrultusunda kurulup yayına alınması.

 • Özel Woocommerce E-Ticaret Teması

  Hazır e-ticaret temalarının sahip olduğu dezavantaj veya özellik eksikliklerinden kaynaklanan durumu, Özel Woocommerce teması hazırlayarak gideriyoruz.

DETAYLAR

WP Çalışmalarımdan Bazıları;

Siz de bu firmalar arasında yer alarak projenizi hayata geçirmek istiyorsanız hemen Bana Ulaşın birlikte çalışalım.

  Hızlı Talep Formu