Hakkımda

Merhaba, ben Ali Çınaroğlu, Web geliştirici ve WordPress Uzmanıyım. 2002 yılından bu yana çeşitli tasarım ve web projelerinde yer aldım. Ayrıca Udemy de eğitmenlik yapıyorum.

Ali Çınaroğlu neler yapar ?

Adobe Photoshop, Dreamweaver, Illustrator programlarını ileri düzeyde kullanabiliyorum. Php programlama dilinin yanı sıra, javascript ve jquery çözümleri de sunmaktayım. Sıfırdan bir web sitesi tasarımının hazırlanması, önceden hazırlanmış bir Psd tasarımın W3C standartlarına göre xhtml ve css formatına çevrilmesi, ve arzu edilirse bu tasarımın güncellenebilir yönetim paneli ile desteklenmesi gibi web hizmetleri de yapabileceklerimin arasındadır.

Son yılların en popüler yönetilebilir sistemlerinden olan WordPress konusunda ise ileri düzeyde, tasarım, bileşen, ve düzenleme desteği veriyorum. Var olan wordpress ile hazırlanmış sitenizden memnun değilseniz veya kolayca güncelleyebileceğiniz, modern bir yönetim paneliniz olsun istiyorsanız doğru adres wordpress olacaktır.

WordPress açık kaynak kodlu bir sistemdir. Dilediğiniz ölçüde modifiye edilebilir ve isteğinize göre gönül rahatlığı ile şekillendirip kullanabilirsiniz. Bu noktada ben devreye giriyorum. İstekleriniz doğrultusunda uygun bütçe ve kısa zaman süresinde tasarımınızı hazırlayıp yayına alıyorum. Her iş yaptırmak isteyen kişinin aklına geldiği gibi sizin de ilk aklınıza gelen sanırım ücret olacaktır. Bu noktada dikkat etmeniz ve kıyaslamanız gereken işinizi yapacak kişinin daha önceden yapmış olduğu çalışmaların çeşitliliği, devam edilebilir durumda ve tabi ki kaliteli olması.

Verdiğim tüm hizmetlere Neler Yaparım ? sayfasından ulaşabilirsiniz.